Новини 2019 - 2020 навчального року

03-09-2020

Колектив ІФ ППЛ щиро вітає територіальне управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області із першою річницею створення

Колектив Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею щиро вітає територіальне управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області із першою річницею створення. У вас нелегка і важлива робота. Захищати верховенство права і підтримувати порядок в державі - ваш основний обов'язок. Тому бажаємо вам нових вершин і здобутків, успіхів, благополуччя, і нехай робота приносить вам лише задоволення!

20-08-2020

Директор ІФ ППЛ Кішка Наталія Сергіївна відвідала урочистий захід з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Сьогодні, 21 серпня, директор ІФ ППЛ Кішка Наталія Сергіївна відвідала урочистий захід з нагоди відзначення Дня Незалежності України, який організувало територіальне управління Служби судової охорони Прикарпаття. В рамках заходу організували вручення нагород та заохочень кращим співробітникам та працівникам. Наталія Сергіївна привітала працівників Служби судової охорони з Днем українського прапора та Днем Незалежності України і подякувала за співпрацю.

З нагоди Дня Незалежності України сьогодні за зразкову службу та старанну працю було нагороджено 24 співробітники і працівники.

 

 

 

 

23-07-2020

У Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї провели тренінг для співробітників Служби судової охорони

24 липня в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї перед співробітниками територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області виступила Людмила Желізняк, член Ради адвокатів Івано-Франківської області, директор Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокат, тренер, модератор. На лекції були присутні директор Наталія Кішка і викладачі ліцею.

Темою семінару були «Базові навички комунікації з «особливими» суб’єктами». Під «особливими» тренерка мала на увазі адвокатів та суддів. Співробітники активно обговорювали з гостею різні випадки, які мають місце в судах, між судовою охороною, адвокатами та їх підзахисними. Вона детально роз’яснила поведінку та позицію адвокатів щодо дій судової охорони залежно від ситуації, що склалася.

16-07-2020

У Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося урочисте вручення співробітникам Служби судової охорони з трьох областей України кваліфікаційних свідоцтв.

Сьогодні, 17 липня 2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося урочисте вручення співробітникам Служби судової охорони з трьох областей України (Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області) кваліфікаційних свідоцтв.

Начальник територіального управління полковник Служби судової охорони Андрій Маланій вручав службовцям документи та вітав із завершенням курсу, а також відзначив подяками директора Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Наталію Кішку та педагогів, які взяли активну участь в організації навчань.

З почесних гостей на заході були присутні директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики, начальник управління освіти та науки, Ігор Гаврилюк та начальник відділу професійної підготовки територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області каптан Служби Василь Карча.

Це перша група слухачів курсу первинної професійної підготовки, які навчалися дистанційно у зв’язку з карантинними заходами проти поширення респіраторного коронавірусного захворювання COVID-19.

 

 

 

 

 

08-07-2020

Інтерв'ю директора Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Наталії Сергіївни Кішки для програми "Європейський вектор" на Телерадіокомпанії "ВЕЖА".

Наталія Сергіївна Кішка, директор Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею дала інтерв'ю для програми "Європейський вектор" на Телерадіокомпанії "ВЕЖА".   Наталія Сергіївна розповіла про об’єктивні причини погіршення ситуації з отримання професійної освіти у закладах профтех освіти. Також ми говорила про ще одну причину – це небажання дітей та їх батьків йти в ПТУ за отриманням робітничих професій. Як подолати це? Як визначити школяреві, що він здатен бути висококласним робітником? Навчання в ліцеї дає можливість закінчити повну середню освіту, здобути професію на ціле життя, отримувати на час навчання стипендію та гуртожиток. По закінченню навчання на випускника вже чекає робоче місце.
Інтерв'ю можна переглянути за посиланням: https://www.vezha.org/nataliya-kishka-dyrektor-ivano-frankivskogo-profesijnogo-politehnichnogo-litseyu-video/#respond

Участь у конференції спільної операційної програми Україна-Румунія 2014-2020 «STEM освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах» .

26.06.2020 р. директор Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Кішка Н.С. та майстри виробничого навчання Пилипій С.В. і Зебец Я.Б. взяли участь у конференції спільної операційної програми Україна-Румунія 2014-2020 «STEM освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах» .

Звіт роботи директора Кішки Наталії Сергіївни за 2019-2020 н.р.

19.06.2020 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся звіт роботи директора Кішки Наталії Сергіївни за 2019-2020 н.р.

Наталія Сергіївна прозвітувала перед трудовим колективом ІФ ППЛ за роботу, яка проводилась в ліцеї за звітній період.

ІФ ППЛ та співробітники Служби судової охорони Прикарпаття, Закарпаття та Чернівців розпочали курс з професійної підготовки "Охоронників"

Співробітники Служби судової охорони Прикарпаття, Закарпаття та Чернівців розпочали курс з професійної підготовки.

2 червня, друга група співробітників Служби судової охорони розпочала навчання з первинної професійної підготовки на базі Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею. Вона включає в себе 19 співробітників ТУ ССО у Івано-Франківській області, 8 співробітників ТУ ССО у Чернівецькій області та 3 співробітників ТУ ССО у Закарпатській області. Загалом 30 осіб.

Враховуючи карантинні заходи в областях, відділ професійної підготовки та підвищення кваліфікації територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області адаптував план занять та розробив ефективну систему дистанційного навчання для співробітників Служби судової охорони.

З нагоди початку навчального процесу в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулась урочиста зустріч начальника територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття полковника Андрія Маланія з директором ліцею Наталею Кішкою. Очільник ТУ ССО висловив свою щиру подяку директору та викладацькому колективу за співпрацю.

Зазначимо, що після проходження навчання, та успішної здачі заліків, співробітники управління отримають свідоцтва ІІІ розряду з професії «Охоронник» державного зразка.

 

.

04-03-2020

Обласний конкурс аматорських колективів «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА»

5 березня 2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся обласний конкурс аматорських колективів «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА» серед закладів професійно-технічної освіти. Учні ліцею демонстрували свої творчі здібності у різноманітних жанрах. У залі панувала святкова атмосфера.

03-03-2020

"Шевченківські читання" та конкурс знавців рідної мови "Барви рідного слова".

В рамках роботи декади методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін 4 березня 2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулися "Шевченківські читання" та конкурс знавців рідної мови "Барви рідного слова". Конкурс підготувала викладач української мови і літератури Цапар Б.О.

02-03-2020

Конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної освіти залізничної галузі з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

3 березня 2020 р. на базі Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею (ІФППЛ) було проведено І етап галузевого конкурсу професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничної галузі з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

Урочисте вручення співробітникам територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області кваліфікаційних свідоцтв ІІІ розряду з професії «Охоронник».

28 лютого 2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося урочисте вручення співробітникам територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області кваліфікаційних свідоцтв ІІІ розряду з професії «Охоронник».
Відповідно до наказу №173 Служби судової охорони від 11.10.2019 року «Про затвердження Положення про організацію та несення служби», охоронник – це співробітник відділення охорони, який відповідає кваліфікаційним вимогам, пройшов спеціальну підготовку, отримав сертифікат встановленого зразка і допущений до роботи із забезпечення охорони об’єктів із вогнепальною зброєю та спеціальними засобами.

КопияУрочисте вручення співробітникам територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області кваліфікаційних свідоцтв ІІІ розряду з професії «Охоронник».

28 лютого 2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося урочисте вручення співробітникам територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області кваліфікаційних свідоцтв ІІІ розряду з професії «Охоронник».
Відповідно до наказу №173 Служби судової охорони від 11.10.2019 року «Про затвердження Положення про організацію та несення служби», охоронник – це співробітник відділення охорони, який відповідає кваліфікаційним вимогам, пройшов спеціальну підготовку, отримав сертифікат встановленого зразка і допущений до роботи із забезпечення охорони об’єктів із вогнепальною зброєю та спеціальними засобами.

19-02-2020

Вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року бібліотекар з вихователем та учнями Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею приєдналися до вшанування Героїв Небесної Сотні.

19-02-2020

Захід присвячений Героям Небесної Сотні "Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки"!

20.02.2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся захід присвячений Героям Небесної Сотні "Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки", який підготували викладачі Чучук О.Б. та Шулятицька З.М.

13-02-2020

свято "Під знаком Купідона"

14.02.2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося свято "Під знаком Купідона" з нагоди Дня Святого Валентина. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.

28-01-2020

Заходи до Дня вшанування подвигу героїв битви на станції Крути

29.01.2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї викладач історії Чучук О.Б. та бібліотекар Остап'юк Н.Б. провели заходи до Дня вшанування подвигу героїв битви на станції Крути.

28-01-2020

Вшанування полеглих в бою під Крутами.

29 січня 2020 року учні Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею з бібліотекарем та вихователем приєдналися до ходи вшанування полеглих в бою під Крутами.

22-01-2020

Навчально-виробнича поїздка до Львова

23.01.2020 р. відбулася навчально-виробнича поїздка за участі учнів (групи: ППВ-1, СР-31 та ОБС-31) та викладачів Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею з екскурсійним відвідуванням Львівського коледжу транспортної інфраструктури.

21-01-2020

Спільна молитва за мир та припинення війни в Україні.

22 січня 2020 р. учні Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею з бібліотекарем та вихователями приєдналися до спільної молитви за мир та припинення війни в Україні.

14-01-2020

Відкриття у ІФ ППЛ професійно-технічного навчання за професією "Охоронник".

З метою організації первинної професійної підготовки співробітників територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області, які успішно пройшли конкурс на зайняття вакантних посад та призначені на посади молодшого складу, 15.01.2020 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї згідно укладеної угоди між Територіальним управлінням Служби судової охорони в Івано-Франківській області в особі начальника А.Г. Маланія та навчальним закладом Івано-Франківським професійним політехнічним ліцеєм в особі директора Н.С. Кішки розпочалось професійно-технічне навчання за професією "Охоронник". На урочистому відкритті були присутні: директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Віктор Євстахійович Кімакович, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації - начальник управління освіти і науки Ігор Олегович Гаврилюк, начальник територіального управління Служби судової охорони Івано-Франківської області Андрій Григорович Маланій.

10-01-2020

Участь у конкурсі "Різдвяна зірка".

11.01.2020 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у конкурсі "Різдвяна зірка", під час якого було встановлено рекорд – 660 вифлиємських зірок зібрали в одному місці.

08-01-2020

Семінар на тему: "Впровадження інноваційних технологій в освітній процес ІФ ППЛ".

09.01.2020 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся семінар на тему: "Впровадження інноваційних технологій в освітній процес ІФ ППЛ".

11-12-2019

Участь у конкурсі театрів фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів професійно-технічної освіти

12.12.2019 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у конкурсі театрів фольклору та драматичних колективів серед учнів закладів професійно-технічної освіти. Ліцей представив фольклорне дійство "Щедрування на Меланку".

02-12-2019

Бесіда лікаря з учнями ІФ ППЛ на тему: "ВІЛ/СНІД- виклик людині і людству".

3 грудня 2019 р. бібліотекар Остап'юк Н.Б. організувала для учнів Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею зустріч з лікарем на тему: "ВІЛ/СНІД- виклик людині і людству".

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. "Колос правди"

28.11.2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. "Колос правди". Підготувала захід викладач історії Чучук Ольга Богданівна. Учні та педагоги увічнили пам'ять мільйонів невинно убитих людей під час геноциду українського народу.

25-01-2020

Захід до Дня Революціїї Гідності і Свободи.

21 листопада 2019 р. бібліотекар Остап'юк Н.Б. спільно з вихователями Пушкар В.П. та Співак С.Т. провели захід для учнів Івано Франківського політехнічного ліцею до Дня Революціїї Гідності і Свободи.

31-10-2019

Батьківські збори і святкування 74-річниці з дня заснування ліцею.

1 листопада 2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулися батьківські збори і святкування 74-річниці з дня заснування ліцею.

29-10-2019

Екскурсію до музею пожежної безпеки.

30.10.2019 р. викладач Горальчук Т.Р. організувала для учнів групи СЕ-1 екскурсію до музею пожежної безпеки.

28-10-2019

Семінар з психології "Профілактика синдрому психологічного вигорання педагогів"

​29.10.2019 р. практичний психолог Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Гах Ю.І. провела семінар "Профілактика синдрому психологічного вигорання педагогів". Після семінару відбулася арт-терапія з виготовлення ваз.

15-10-2019

Екскурсія учнів ІФППЛ до центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери.

16.10.2019 року бібліотекар Остап'юк Н.Б. спільно з вихователями Пушкар В.П., Співак С.Т. організували екскурсію для учнів Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею до центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери.

14-10-2019

Посвята учнів 1 курсу у козаки

15 жовтня 2019 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей відзначав День Захисника України, День українського козацтва, річницю утворення Української Повстанської Армії. Під час святкування відбулася Посвята учнів 1 курсу у козаки.

08-10-2019

Зустріч членів Молодіжної ради АТ "Укрзалізниця" на базі ДПТНЗ "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту".

9-10 жовтня 2019 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у зустрічі членів Молодіжної ради АТ "Укрзалізниця", учнівського самоврядування навчальних закладів залізничного профілю України та представників іноземних навчальних закладів. Зустріч проводилася на базі ДПТНЗ "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту". Наш заклад представляли: майстер в/н Пилипій С.В. та учні групи ППВ-1 Піщак Ілона і Семенюк Любомир.

04-10-2019

День працівника освіти

05.10.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося святкування дня працівника освіти. У закладі панувала святкова атмосфера.

30-09-2019

Екскурсія до обласної бібліотеки імені І.Франка

01.10.2019 року бібліотекар Остап'юк Н.Б. та вихователі Співак С.Т., Пушкар В.П. організували для учнів Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею екскурсію до обласної бібліотеки імені І.Франка.

17-09-2019

День Здоров'я

Сьогодні в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся День Здоров'я. У заході взяли участь всі групи ліцею, викладачі та майстри. Перемогу здобула група СЕ-2, друге місце зайняла група СЕ-1 і третє - СР-31. Вітаємо переможців)

01-09-2019

Початок нового 2019/2020 навчального року.

02 вересня у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся урочистий початок нового 2019/2020 навчального року.

Щиро вітаємо всіх учнів і педагогів з новим навчальним роком і бажаємо творчого натхнення, терпіння і успіхів у нових починаннях.

25-06-2019

Свято Останнього дзвоника

26.06.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулося свято Останнього дзвоника. Щиро вітаємо випускників нашого ліцею із завершенням навчання і бажаємо Вам невичерпного завзяття, впевненості у Ваших силах і успіхів у нових починаннях.

19-06-2019

Звіт роботи директора Кішки Наталії Сергіївни за 2018-2019 н.р.

20.06.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся звіт роботи директора Кішки Наталії Сергіївни за 2018-2019 н.р. та затвердження колективного договору на 2019-2024 рр.
Наталія Сергіївна ознайомила усіх присутніх працівників ІФ ППЛ з роботою, яка проводилась в ліцеї протягом 2018-2019 н.р.

06-06-2019

Підсумкова атестація із професійно-теоретичної підготовки у групі "Слюсар з ремонту рухомого складу".

07.06.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулася Підсумкова атестація із професійно-теоретичної підготовки у групі "Слюсар з ремонту рухомого складу".

01-06-2019

Участь у Ході на захист життя та сімейних цінностей.

02.06. 2019 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у Ході на захист життя та сімейних цінностей. Організаторами заходу є Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, громадська організація «Християнський рух за життя».

01-06-2019

КопияУчасть у Ході на захист життя та сімейних цінностей.

02.06. 2019 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у Ході на захист життя та сімейних цінностей. Організаторами заходу є Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, громадська організація «Християнський рух за життя».

27-05-2019

Конференція «За рядками пісень і стежинами життя Володимира Івасюка»

28.05.2019 р. викладач Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею Богдана Цапар відвідала науково-практичну конференцію «За рядками пісень і стежинами життя Володимира Івасюка» (до 70-річчя від дня народження поета-пісняра).

15-05-2019

День вишиванки

Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей щиро вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

11-05-2019

Виставка виробів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

12.05.2019 р. Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у виставці виробів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, присвяченій Дню матері.

06-05-2019

ІІ місце у квесті "Крокуємо містом своїми правами".

07.05.2019 р. учні Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею зайняли ІІ місце в правовому квесті "Крокуємо містом своїми правами". Квест був проведений з нагоди відзначення 357-річниці заснування Івано-Франківська. Вітаємо!

03-05-2019

Участь у XVІІ міжнародному фестивалі ковальського мистецтва в рамках Дня міста Івано-Франківська

Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей взяв участь у XVІІ міжнародному фестивалі ковальського мистецтва в рамках Дня міста Івано-Франківська.
Майстер виробничого навчання Бордакевич Б.Ф. та учні ліцею - Баб'як Богдан, Мартинюк Михайло, Берланюк Іван, які брали участь у фестивалі, були нагороджені дипломами.

02-05-2019

Фестиваль ковальського мистецтва в рамках Дня міста Івано-Франківська

Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей бере участь у фестивалі ковальського мистецтва в рамках Дня міста Івано-Франківська. До зустрічі на фестивалі!

23-04-2019

День цивільного захисту

24.04.2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї було проведено День цивільного захисту.

22-04-2019

Великодня арт-терапія

23.04.2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулася Великодня арт-терапія. Захід підготувала практичний психолог Гах Ю.І.

21-04-2019

Виховний захід "Чорнобильська катастрофа"

22.04.2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся виховний захід "Чорнобильська катастрофа", присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Захід підготувала практичний психолог Гах Ю.І.

16-04-2019

Весняна виставка у ІФ ППЛ

17 квітня 2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулася весняна виставка до Великодніх свят. Виставку підготували викладачі Боднар І.Я., Горальчук Т.Р. та Воробець Г.М.

17-04-2019

Лекція лікаря-фтизіатра для учнів та викладачів ІФ ППЛ на тему "Профілактика туберкульозу"

18 квітня 2019 р. лікар-фтизіатр Харченко Світлана Петрівна провела лекцію для учнів та викладачів Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею на тему "Профілактика туберкульозу".

16-04-2019

Виховний захід "Бережіть довкілля"

17.04.2019 р. у Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбувся виховний захід "Бережіть довкілля". Захід підготувала викладач Горальчук Т.Р.

15-04-2019

Екскурсія у музей пожежної безпеки

16.04.2019 р. у рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, учні та викладачі Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею відвідали музей пожежної безпеки.

10-04-2019

Бінарний урок "Інтелектуальне збагачення освітнього середовища засобами інформаційних технологій при викладанні фізики"

В Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї в рамках декади методичної комісії природничо-математичних дисциплін 
11.04.2019 р. відбулося освітнє заняття (бінарний урок) "Інтелектуальне збагачення освітнього середовища засобами інформаційних технологій при викладанні фізики". Бінарний урок провели викладачі Боднар І.Я. та Воробець Г.М. Під час уроку учні навчилися розраховувати споживану енергію за допомогою лічильника, дбайливому використанні енергії у побуті та практичним діям з енергозбереження.

09-04-2019

Інтелект-шоу "Міцний горішок" з природничо-математичних дисциплін між групами СР-11 і СР-21.

З 08.04.2019 р. по 19.04.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї триває декада методичної комісії природничо-математичних дисциплін. 
10 квітня 2019 р. відбулося інтелект-шоу "Міцний горішок" між групами СР-11 і СР-21. Інтелект-шоу підготували викладачі Боднар І.Я., Горальчук Т.Р. та Воробець Г.М. Учні були надзвичайно активні та показали добрі знання предметів.

08-01-2020

Відкритий урок з хімії на тему "Вуглеводи як компонент їжі, їх роль в організмі"

В Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї з 08.04.2019 р. розпочалася декада методичної комісії природничо-математичних дисциплін. 
9 квітня 2019 р. викладач хімії Горальчук Т.Р. провела відкритий урок на тему "Вуглеводи як компонент їжі, їх роль в організмі". Урок був надзвичайно цікавим для учнів та педагогів, адже сформував знання про правильне харчування, про вуглеводи, про користь чи шкідливість вмісту харчових продуктів.

14-04-2019

Кваліфікаційна атестація у групі ЕКЗ-1.

15.04.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулася кваліфікаційна атестація у групі ЕКЗ-1.

09-04-2019

Зустріч працівників юстиції Івано-Франківської області зі студентами ІФ ППЛ

10.04.2019 р. в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї відбулася зустріч працівників юстиції Івано-Франківської області зі студентами навчального закладу. Працівники ГТУЮ Лілія Кружинська та Марта Фещук розповіли учням ліцею про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та як захистити свої права. Молодь в рамках кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ» дізналася, яка процедура проведення виборів, як перевірити себе в Реєстрі виборців, які документи потрібні для внесення (зміни) інформації в Реєстрі виборців, як змінити місце голосування.